top of page

Сприяючи поширенню доступу православних християн до кращих видань і досліджень, якими Церква користується вже не одне десятиріччя, ми вирішили створити електрону бібліотеку, що буде містити в собі оцифровані книги, які в друкованому варіанті або неможливо придбати, або дуже складно в фінансовому значенні.

На деяких електронних ресурсах можна знайти книги в різних електронних форматах (doc., docx, txt, fb2 та ін.). Позитив таких файлів у тому, що можна легко оперувати текстом (особливо, якщо потрібно скопіювати цитату). Однак при серйозній роботі такі формати не підходять, тому що не зберігається формат книги та її точність, що вкрай необхідно при науковому опрацюванні матеріалу. Одним із найкращих форматів сучасних електронних книг є формат pdf, який фактично "фотографує" книгу та максимально виключає можливість випадкової зміни тексту. Саме тому на нашому сайті всі книги розміщені в цьому форматі, що дозволяє як читати книги, так і зберігати їх, і навіть друкувати в такому ж вигляді, як оригінали.

Для зручності бібліотека поділена на тематики, які дозволяють максимально легко віднайти матеріал зацікавленому користувачу. Для того, аби скористатися книгою, достатньо натиснути на її зображення, після чого сама книга відкриється в сусідній "вкладці" браузеру, що дозволить легко зберегти її на комп'ютері. Усі книги ми ретельно збираємо впродовж тривалого часу з різних електронних ресурсів, деякі з яких штучно стримують швидкість завантаження. Наша бібліотека пропонує кожному читати або завантажити розміщені книги на максимально доступній користувачу швидкості, безкоштовно та без обмежень завантажень. Аби користувачам було легше зрозуміти внутрішній зміст розміщених матеріалів, біля кожної книги розміщена коротенька анотація, яка або дослівно взята з книги, або написана нами.

Впродовж розширення бібліотеки ми будемо намагатися покращувати якість самої бібліотеки та регулярно наповнювати її новими матеріалами. Сподіваємося, що розміщені матеріали стануть у нагоді кожному відвідувачу, до яких запрошуємо кожного, хто бажає поповнити свою книжкову скарбницю!

Після блаженної кончини святителя Володимира Сабодана, нашою адміністрацією було прийняте рішення про перейменування бібліотеки сайту храму преподобного Сергія на честь цього великого служителя Божого. Вшановуючи пам'ять Митрополита Володимира, ми просимо його молитов і опіки в розвитку української православної науки.

До першої річниці преставлення святителя Володимира бібліотеку було оновлено та покращено для більш зручного користування (в тому числі й з мобільних телефонів).

Просимо кожного відвідувача залишати свої зауваження та пропозиції щодо якості користування та зручності бібліотеки!

 

З повагою та побажанням плідної співпраці,

 

архімандрит Арсеній Бочкарь,

настоятель храму преподобного Сергія Радонєжського міста Дніпродзержинська,

доктор богослов'я, доцент

та адміністрація сайту храму

Anchor 6
bottom of page